Krátce a stručně:

Bydlel sem v mobilním domě asi 6 let a je to plnohodnotné bydlení i pro rodiny s dětmi.

Je důležité nešetřit a koupit si spíše dřevěný challet, který se nemusí dodatečně zateplovat, protože má 10 cm izolaci a 2 vrstevné okna - je z Nizozemí.

Challety jsou uvnitř jako kouzelné chatičky plně vybavené s vestavěným nábytkem. 

Uvnitř ani venku nejsou třeba žádné stavební dodělávky a hned můžete po usazení bydlet.

V případě zájmu vyhledám v okolí Opavy pozemek ke koupi nebo i dlouhodobě na pronájem k parkování - není zde ani stavební povolení, ani ohláška, ale Vy zde budete parkovat - dům má kolečka ačkoliv váží 10 tun a musí jej většinou usazovat jeřáb.

Nešetřete a kupte si dřevený challet místo plechových domků.

V současné době mohu zprostředkovat tyto 2 modely nedaleko Opavy ke shlédnutí a nebo zajistit dovoz i jiného podobného modelu na objednávku.

Asi takto:

pro trvalé bydlení potřebujete chatu podobnou modelu 1 (cca do 300 - 400 tis Kč),

pokud Vám stačí malá chata na víkendy nebo nenáročné bydlění pro 2 za pár korun - potřebujete k investici jen okolo 200.000 Kč za challet podobný modulu 2.

Všechny ostatní challety jsou víceméně podobně uvnitř zařízené a cena rozhoduje o kvalitě stavu interiéru i exteriéru.

Challetů je hrozně málo v nabídce nyní - do 10 ks v celé ČR.

Já ale umím challety podobné modelu 1 nebo 2 vždy zajistit nebo nějaký můžeme i ze zahraničí objednat podle Vašich představ i peněženky.

Ozvěte se SMS nebo na email na uvedené kontakty v případě zájmu o prohlídku. 

MODEL 1

Mobilní chata se dvěma vchody, dvojitými skly a markýzou nad čelním oknem.


Celodřevěná chata, která má vzdušnou a prostornou obývací část spojenou s kuchyňským koutem. V obýváku jsou dvě pohodlné sedačky s konferenčním stolkem. Kuchyňská linka má vestavěný plynový vařič, digestoř a nerezový kulatý dřez. Součástí je lednice s malým mrazákem. V ložnici je manželská postel z masivu a vestavěné skříně. Dveře do ložnice se posouvají do strany. Koupelna má prostorný sprchovací kout s keramickou dlažbou, WC a umyvadlovou skříňkou. V mobilní chatě je položena plovoucí podlaha, vytápění zajišťují plynová kamna v obývacím pokoji

Cena k jednání: 326.000 Kč

MODEL 2

Mobilní chata s krásným interiérem a jedním vchodem


Mobilní chata s vyvýšeným stropem, v obývacím pokoji jsou sedací soupravy ve tvaru U s úložným prostorem, kuchyňská linka má kulatý nerezový dřez, lednici, digestoř a přenosný plynový vařič se čtyřmi hořáky. Jídelní kout má mohutný stůl a židle z masivu. Ložnice má velké manželské lůžko a skříně s posuvnými dvířky. Samostané WC. Okna jsou jednoduchá, venkovní obložení je plastové.

Cena 186.000 Kč

Nechcete mobilní chatu?

Pak kupte nějaký domek pro Vaši ratolest v našem eshopu 6.000 hraček v velko-skladu za nejlepší ceny v ČR skoro: