Informace

Block title

Navštivte náš blog

Kategorie

DONAKO obytné vozy

Facebook

5.jpg

Luxusní obytné vozy nejvyšší kvality od mezinárodních společností Laika, Chausson, Caravelair a Trigano od našeho partnera v Praze k prodeji i zapůjčení

Donako – luxus na cestách

Pokud chcete osvědčeného a spolehlivého partnera s prokazatelnou historií, na kterého se vždy v oblasti cestování a karavanů můžete bez obav obrátit – doporučujeme Vám z vlastní zkušenosti českou společnost Donako – výhradního a akreditovaného zástupce značek Caravelair, Chausson, Trigano VDL a Laika Caravans S.p.A, Teleco , Telair, Dometic.

Měli jsme tu možnost a jedním z jejich prodaných vozů jsme cestovali do Amsterdamu na podzim tohoto roku – úžasné. Zkráceně můžeme říct, že co se týče využití interiéru, všechny rozmístění vestavěného nábytku a zařízení, jsou precizně umístěny tam, kde mají být v kvalitě luxusního provedení, které se Vám jen tak neokouká i neponičí. I jízdní vlastnosti vozidla jsou na velmi dobré úrovni, daleko lepší, než mají podobná auta jiných konkurenčních značek. Z kvality služeb i spolehlivosti těchto vozů je zřejmé, že provozovatel české společnosti Donako vsadil na správnou kartu a nabízí něco, co sice stojí malinko více než u konkurence, ale co se Vám v kvalitě a jízdních vlastnostech jejich produktů spolehlivě behem let zúročí a nakonec stejně ušetříte.

Vozidla jsou vždy elegantní, praktické a robustní najednou tak, aby zážitek z dlouhé jízdy byl i s více lidmi ten nejlepší.

Mimo prodej a půjčovnu karavanů nabízí Donako též samozřejmě i následné služby k využití:

revizní prohlídky elektrických a plynových rozvodů
prodej a montáže solárního osvětlení, solárních panelů regulátorů a příslušenství
kompletní záruční i pozáruční servis obytných automobilů i přívěsů
záruční i pozáruční servis vozů FIAT, IVECO a FORD
prodej a montáž příslušenství pro obytné automobily a karavany od firem Frenkana, Teleco a Telair
prodej karavanů a obytných automobilů značek Laika, Chausson, Caravelair a Trigano
půjčovna obytných automobilů Laika, Chausson a přívěsů Caravelair
prodej příslušenství – např. speciální televizní antény, klimatizace a jiné
Pokud Vás tato nabídka oslovila a chcete se na tyto jedinečné vozidla podívat na vlastní oči, domluvte si telefonicky schůzku s provozovatelem společnosti Donako, který Vás poté rád pozve do svého areálu na Praze 9 a představí Vám celou svoji aktuální nabídku dostupných vozidel k prodeji i zapůjčení – ceny již od 2.800 Kč na den – detailní ceník k pronájmu karavanů ZDE

9.jpg

10.jpg

11.jpg

13.jpg

1-2.jpg

12.jpg

15.jpg

16.jpg

17.jpg

18.jpg

Related products

Share this post

Comments (0)

No comments at this moment

New comment

Stisknutím tlačítka potvrzuji, že jsem se seznámil se Zásadami ochrany osobních údajů